Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S III Mini] Instalacja czystego Firmware/Stocku


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy ponieważ jestem tu nowy mam małe pytanie. 

Czy aby wgrać nowy firmware podany zresztą w tym temacie musze mieć zrootowane aparat??

No i czy rzeczywiście ten firmware może ważyć 670 mb co mi się właśnie pobiera. 

Dziękuję bardzo za odpowiedź i wyrozumiałość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

S3 mini GT-I8190N Android 4.1.2 Tmobile

Chciałem wgrać czysty soft- czyli ten http://live.samsung-updates.com/details/19376/Galaxy_S_3_Mini/GT-I8190/XEO/I8190XXAMG4.html

Zgodnie z instrukcją. Kies wył i procesy z nazwa kies również.

Używałem odina 1,85 i 3,04- efekt ten sam- jak na zdjęciach

O co chodzi? Zły soft do tego tel czy żle odznaczam opcje w odinie? Nie wiem ? Telefon po wszystkim nadal działa.

Moim głównym celem jest uwolnienie pamięci wewnętrznej. Wiem, że nie jest do tego konieczna zmiana softu, ale próbowałem to zrobić i mi się nie udało, więc pomyślałem, że zmina softu pomoże. Jak widać tego również nie mogę zrobić.

Dla pełnej informacji użyłem do tego zadania i mam zainstalowane -  KingoRot, TwrpMenager, SuperUser (pięknie wykasował zbędne apki), SolidExplorer, FoderMount.

SuperSu (zainsalowany ale nie działa <Binaria SU musza być zaktualizowane>niepowodzenie>  Może to ważne- podobny komunikat jak przy niepowodzeniu instalacji softu binaria

Jakieś pomysły?

 

1.jpg

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś też mi się pojawiało jak robiłem telefon kolegi. Sam nie wiem jak to rozwiązać. Jak Cię to dorwie to jesteś w przysłowionej kropce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ze swojej strony mogę również polecić ROM szwajcarski. Wczoraj wgrany, działa jak marzenie. Instalują się dwie dodatkowe appki, ale o dziwo można je usunąć bez ROOTa, z poziomu menadżera aplikacji. Polecam ;).

 

P.S. I cześć wszystkim! Jestem tu nowy, forum wygląda fajnie i znalazłem dużo przydatnych rzeczy. Kiedy będę mógł, to chętnie pomogę.

Edytowane przez bart_x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności