Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Naprawa pamięci wewnętrznej Samsung Galaxy Mini 2


MrVertrix

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega bleached z XDA podał sposób na naparawienie pamięci wewnętrznej (sdcard) na CM 11. W telefonie bez NFC wystarczyła repartycja odinem ze specjalnym PITem. W wersji z NFC jest gorzej ale na szczęście znalazło się rozwiązanie. Dodam tylko że ten sposób nie naprawia pamięci wewnętrznej tylko zamienia ją z kartą pamięci. Dzięki temu będziemy mogli uruchomić aparat itp. Do roboty.

UWAGA!!!

Wszystkie rzeczy zawarte w tym poradniku robisz na WŁASNĄodpowiedzialność.

1.Wgraj Recovery CWM 6.0.4.5 (z linku podanego na dole strony)

2.Wgraj plik o nazwie cm-11-xxxxxxxx-no_internal-UNOFFICIAL-jenad.zip.(Przez Recovery)

3.Wgraj Gapps (Przez Recovery)

4.Kliknij Reboot i czekaj niech telefon sie uruchomi.

Teraz ext sdcard powiniena być zamontowana w sdcard0

Jeżeli wejdziemy w Ustawienia->Pamięć, zobaczymy że „Pamięcią wewnętrzną” jest karta pamięci której nie możemy odmontować.

Możemy rownież wgrać plik framework.apk.(W nim są zapisane rożne obrazki zasady działania systemu itp. W tym wypadku chodzi o pamięć) Należy go wgrać po powyższych krokach. Framework podobnie jak cały CM wgrywamy przez Recovery.

UWAGA!!!

Jeżeli po zawflashowaniu frameworka zrobimy wipe data telefon załapie bootloopa i nie będzie chciał się uruchomić. Nie dotyczy to wipe cache i dalivk cache.

LINKI:

https://drive.google.com/folderview?id=0B6BfBomy6yS1Zktrc0RZZ1VHZG8&usp=sharing CM i CWM

http://goo.im/devs/paranoidandroid/roms/gapps-mini GAPPS

 

Czyli to naprawi aparat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja zrobiłem dokładnie wszystko co jest w instrukcji mam ten sam model telefonu ale gdy już jest w trybie download i jest podłączony i kiedy chcę załadować plik pit to wyskakuje fail Liczę na szybką odpowiedź.

 

Ps. Jestem początkujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności