Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

CyanogenMod Installer - Jak zainstalować CyanogenModa


MrVertrix

Rekomendowane odpowiedzi

Głupia sprawa.

Takiej akcji jeszcze nie miałem i nie wiem czy to wina cm czy sprzętu.

Zniknęły mi całkowicie wibracje choć wszystkie mam włączone.

Spotkaliście się z takim przypadkiem?

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

PisklexD - ja z ciekawości próbowałem, instalator wtedy podaje odpowiedni komunikat i się zatrzymuje

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mazak12 - tak, można, u mnie na Galaxy S4 zainstalował w pełni sprawne ClockworkMod Recovery w wersji 6.0.4.7, wtedy (Styczeń 2014) instalowało się 10.2, teraz jak patrzyłem, wrzuca już 11, ciekawostką jest to, że w wersjach z instalatora (zapewne z myślą o niedoświadczonych użytkownikach), opcja aktualizacji jest strasznie okaleczona tzn. jest tam tylko jeden przycisk z nazwą aktualnie zainstalowanej wersji i możliwością sprawdzenia, czy nie ma czegoś nowszego, nie da się przez to zainstalować np. wersji nocnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Orientuje się ktoś, jak ominąć ten problem?

 

post-1-0-34971100-1414561878_thumb.jpg

Appka cyanogenmod installer zainstalowała się bez problemu na moim telefonie. ;)

 

Gdyby kogoś interesowało, to:

Tel: HTC Desire C
Android: 4.0.3
System: Windows 7 Ultimate x86

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja wersja CM 10 jest nieoficjalna : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2265060

 

CM installer nie wspiera tego modelu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że Desire C nie dostanie w ogóle oficjalnego CM-a.

Jest bardzo mało popularny i wątpię, aby jaki kolwiek developer podął się pracy pod tym kontem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Natomiast pytanie, czy warto instalować nieoficjalną wersję CM? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Generalnie mi osobiście zależy na systemie, który zarówno jest open source i w miarę szybkii. ;) Druga kwestia, to jak go zainstalować? Powiem szczerze, że przeraża mnie fakt, że mogę coś zepsuć.... Telefon oczywiście posiada już roota. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xperia T już ma inny support i większe wsparcie, więc obawy nie muszą być takie, jak w przypadku, który ma Desire.

 

Kolego.

Ten rom jest jeszcze beta, mogę wystąpić problemy. Nie powiem Ci jakie, bo nie mam telefonu.
Ale śledź wątek, może wyjdzie wersją stable.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witajcie...

Napisze w koncu bo juz mnie nurtuje jedno pytanko... w skrocie:

mam galaxy s2

android 2.3.3

wersja jadra 2.6.35.7-I9100XWKF3-CL276555 root@dell101 #2

 

i sie zastanawiam... czy moge zainstalowac cyanogenmoda 10.2 ot tak, czy pierw musze zainstalowac jakis nowszy soft do wersji 4...

czy kernela musze instalowac tez osobno czy sie zainstaluje z nowszym softem? no i root-a jezeli chcialbym go instalowac przez recovery?

 

jakos tak po kolei gdyby ktos mogl mi napisac jak mam zainstalowac na ta stara wersje.

Bylbym bardzo wdzieczny bo czytam i ogladam, ale jakos nie moge sie przekonac jak w telefonach to funkcjonuje:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Instalator jest tak zbudowany że nie pokazuje tych aktualizacji, a dlaczego? Nie wiem. Po prostu pobierz paczkę ręcznie i zainstaluj przez recovery.

 

Drugi sposób to zainstalowanie aplikacji CyanDelta ze sklepu i sprawdzenie czy wyszuka aktualizacji. 

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • r0xden zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności