Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galaxy Ace 2] CWM Recovery 6 GT-i8160


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Zachowasz, ale zachowasz ten problem, z którym się borykasz.

A możesz podłączyć go do kies-a (jak jest włączony ?) może w tedy da się pobrać te dane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niestety wipe nic nie dało. Pozatym , zasadniczo, to mi recovery w ogóle nie lokalizuje plików na ext sd- te update.zip z cwm mam na pam wewnętrznej. Dodam, że to już próba z drugą sd na fat32.
Coś tam powęszyłem - i czy nie powinienem aby próBbować z tymczasowym cwm? i czy koniecznie musi byc ono instalowane z external sd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowe recovery jest dla Galaxy S Plus i Motoroli Milestone 

 

Ty masz stałe. Nie wolno używać innego CWM z innych telefonów.

Każdy telefon ma swój osobny kernel

 

Pro po co oznacza ex-sd?

Twój telefon czyta takie pamięci jak

integral_sd (pamięć wewnętrzna wbudowana)

external_sd (pamięć dodatkowa sdcard)

 

Ty piszesz o jakiś sposobach formatowania kart... 

 

Poczytaj: http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1380-r%C3%B3%C5%BCnice-mi%C4%99dzy-android-recovery-a-custom-recovery-cwmtwrp-i-inne/

Jeszcze to: http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1466-jak-instalowa%C4%87-romy-za-pomoc%C4%85-funkcji-cwm-clockworkmod-recovery/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za niefachowe terminy.
Plik update.zip mam zapisany na internal-sd (w recovery jest to sdcard, tu jest również podmontowane external-sd). Fat32 wzięło się z tąd ż gdzies tam wyczytałem coby własnie ten format był odpowiedni dla external-sd - mi nic to nie dało, na external widze tylko folder /navigator. Przeto próbuje instalowac cwm z internal, robiąc uprzednio wipe ... i nadal tosamo - signature istalation failed.
Co robie nie tak?
Lekcja odrobiona - problem rozwiązany... częściowo. Ktoś może doradzić odnośnie flashowania przez heimdall'a na linuksie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

wgrałem plik update.zip na kartę pamięci ale nie mam opcji ,,apply sdcard:update.zip''. Na zdjęciu było pokazana wersja recovery 2e a ja mam 3e. Próbowałem z czteroma kartami pamięci i formatowałem na trzy sposoby. W recovery mode mam tylko to:

post-26388-0-99618000-1407244580_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz opcje apply update from sdcard - to jest to samo, tylko ręcznie wskazujkesz plik.

A w poprzedniej wersji tyb odzysku sam wynajnował plik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, wchodzę w adroid system recorvery, robie wipe, daje apply update from external storage, wybieram paczke update.zip.

Chwilę sie coś w grywa i moim oczom ukazuje sie CWM recorvery. Klikam reboot system i wchodze jeszcze raz, żeby sprawdzić czy sie wgrało i okazuje sie że nadal mam adroid recorvery. 

 

@Edit

 

Już nie ważne, zrobiłem tak jak wczesniej, z tym że po przejściu do CMW wgrałem nowy ROM. Tym razem CMW sie zachował i niemam już android recorvery.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności