Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Sony Xperia J] Wgrywanie CWM/ TWRP Recovery


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

Powinies oczekiwać" jesteś już programista" a potem jak cofniesz do głównego menu to będziesz miał nowa kartę "wydajność"

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hmmm... Mam lepszy pomysł, wgraj custom recovery, następnie wgraj to przez nie

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/4960-samsung-i-nie-tylko-szybki-poradnik-jak-zrootowa%C4%87-urz%C4%85dzenie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hejka, mam pewien problem, mam jotke zrootowaną, wgrywanie CWM niby przebiegło pomyślnie, a jak wyłączę telefon i go włączę i przy pojawieniu się logo SONY wciskam volume - czy + to znika logo jest czarny ekran i nic po za tym, CWM nie włącza się.
Chcę wspomnieć, że mam wersję androida 11.2.A.0.31 czyli tą po aktualizacji 4.1.2 JB - nie wiem czy to ma jakiś wpływ, jeśli ktoś też miał taki problem to bym był wdzięczny jakby napisał jak go rozwiązać.
Spróbuję jeszcze wgrać tą wcześniejszą wersję 11.0.A.7.5 może na tej zadziała - ale na razie nie wiem jak się za to zabrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spróbuj w terminal emulator wpisać

sureboot recovery

może zadziała, jeśli dalej będzie czarny ekran spróbuj na starszej wersji firmware

tu jest instrukcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzez terminal nie działa.
Wgrałem firmware zrobiłem root i jest teraz troszkę inaczej niż wcześniej ale nadal nie mogę wejść w custom recovery tzn. wyłączam telefon wlączam i przy pojawieniu się logo SONY wciskam volume - i teraz co - logo SONY zostaje nic dalej się nie dzieje i mogę tak czekać hymm... do momentu aż bateria się rozładuje.
Co z tym fantem można jeszcze zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

wystarczy root do custom romu,wgrywałem na xperii play teraz mam xperie j .Próbuję wgrać recovery przez flashtool ,niestety po wybraniu softu nie można kliknąć flash,telefon zrootowany poprawnie zainstalowałem cwm_j_6.1 dałem uprawnienia adb przez superSU.Po restarcie telefonu i przytrzymaniu vol - zapala się niebieska dioda po logo sony i potem czarny ekran.Normalnie telefon się włącza bez trzymania vol -. Mam najnowszy Jelly Bean z końcówką .31

flashtool problem xperia J.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności