Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galaxy S III Mini I8190] Root + Recovery


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

@Roxuxu @Roxuxu W prawdzie nie nazywam się NeoCM ale prosze :P

www.mediafire.com/download/a4hd8y0c1iakysk/Samsung-Usb-Driver-v1.5.49.0.exe

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i nie rozumiem o co chodzi?

Masz taką taką opcje w ODIN- reset f time - jak to zaznaczysz to się sam zrestartuje.. a odznacz to.. to zobaczysz co się stanie... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wszystko fajnie poszło po zrobieniu wyskoczyła apka SuperSu, ale mam problem kiedy chce wejść w galerie wyskakuje komunikat za mało miejsca na dysku... wchodzę w pamięć a tam pisze 0,00 B/0.00 B A na karcie pamięci pisze 3.06 GB /7,28 i powie mi ktoś czemu pamięć systemowa jest posta i nie mogę nic instalować ni nic? dodatkowo wyskakują mi denerwujące żółte napisy PDA Phone CSC H/w.... proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam posiadam gt-i8190n i chciałem wgrac sobie cyanmoda bo mam brand od t-mobile postepowałem jak w instrukcji napisane 

i wyskakuje mi ten bład

 UPDATE-SuperSu-v1.10.zip dostaję komunikat: 
E: Failed to verify whole-file signatur
E: Signature verification failed

 

to poszedłem dalej jak w temacie troszke czekałem aby sciagnął mi sie ROM     (XEO-I8190XXAMG4-20131105170144)    dzis prubuje przez odnia wgarc ROM a tu dalej nie chce chodzić po chwili wyskakuje mi  Fail operacji i na tym koniec.

 

Moze ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do instalacji przez odin.. zapewne brak sterowników. Trzeba pobrać, w Google wpisać: Samsung USB Drivers i zainstalować. Chyba, ze masz Windows 8/10 to zastosuj się do tego http://forum.cyanmod.pl/index.php?/topic/1333-Fastboot-ADB-Driver-FIX-dla-Windows-8/10-z-komunikatem-"waiting-for-device" co prawda jest to głównie dla sony ale na innych sterownikach też działa. W sumie to na wszystkich.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki zainstaluj manualnie i wyłącz kiesa na czas flashowania.

Custom recovery jest to coś jak bios w Windows. Przez nie można instalować nie oryginalne oprogramowanie, robić ustawienia fabryczne itd.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie szybkie pytanko

 

Wrzuciłem koleżance cm11.0_golden.nova.20151017.ODIN_TWRP, ale okazało się że strasznie ta wersja laguje i muli. "w ogóle wszystko jakoś wolno chodzi i się zawiesza"

W takim razie chcę jej wrzucić najnowszą wersję cm12.1_golden.nova.20151114.ODIN_TWRP. Może ona pozwoli na komfortowe działanie Androida na S III mini.

 

Aby wgrać nową wersję muszę ściągać cm12.1 w wersji "odin" i cały zabieg przeprowadzić z wykorzystaniem Odin_v3.07 jak pierwotnie się robiło, czy ściągnąć cm12.1 "recovery" i w jakiś sposób zaktualizować system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używałem cm 10.1(poradnik również jest na tym forum) i chodził błyskawicznie ale miałem jakiś problem przez który zmieniałem Rom, tylko nie pamiętam co to było, sprawdź sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam           Tel I8190N - Android 4.1.2 Tmobile.

Mam dwa cele:

1 Wywalić zbędne aplikacje operatora i ogólnie zwolnić miejsce w pamięci wewnętrznej.

2 Mieć pełną możliwość instalowania aplikacji na karcie SD.

3 Może troszkę polepszyć działanie telefonu, może przyśpieszyć, ale niekoniecznie. (stabilność przede wszystkim)

Myślałem, że wystarczy root i jakiś menadżer plików i będzie ok, ale teraz nie wiem czy wystarczy.

Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją. Uruchomienie trybu Recovery daje wynik jak na zdjęciu. Czyli wnioskuję, że uruchamia się oryginalny tryb, zamiast nowy?

-Czy koniecznie muszę zmienić soft na inny, aby wgrać roota? jeśli nie to co mam zrobić, żeby dalej poszło?

-Jeśli jednak trzeba nowy soft, to planowałem ten http://live.samsung-updates.com/details/19376/Galaxy_S_3_Mini/GT-I8190/XEO/I8190XXAMG4.html 

ale nie mogę go z tej strony pobrać, bo (brak limitu - płać dolary) Jest jakieś inne źródło?

20160304_181816.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek omawiany przeze mnie stan jest właśnie po wgraniu recovery przez Odina. Lecz wygląda na to że pomimo prawidłowego wgrania recovery nie uruchamia się on. Jak widzisz nie mam menu pozwalającego na instalację pliku z UPDATE-SuperSu-v1.10.zip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności