Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy J5 SM-J530F] Blokada google


GrzechU

Pytanie

Witam.

Wgrywałem na nowo soft znajomemu do galaxy J5 2017 [SM-J530F], ale zapomniałem wylogować się z jego konta (odłączyć konto google od telefonu). Po wyczyszczeniu tel i wgraniu nowego softa nie włączę smartfona ponieważ trzeba zalogować się na jego stare konto a oczywiście on nie pamięta hasła.

Pytanie.

Znacie może sposób na obejście tego? Jest oczywiście pełno różnych informacji ale ciężko ogarnąć coś co na dzień dzisiejszy będzie działać.

Dodam że próbowaliśmy już odzyskać hasło no ale nic nie daliśmy zrobić ponieważ on nic nie pamięta ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak to przeważnie bywa, sam poradziłem sobie z tematem ;)

Są przeróżne sposoby na ominięcie blokady tylko że nie każdy działa na dany smartfon/wersję androida.

Ja osobiście spędziłem przy tym telefonie 3 dni ale udało się! :D

 

Sposób jaki zadziałał na ten telefon z androidem 9 to:

 

1. Włączamy telefon, wkładamy kartę sim (KONIECZNIE Z BLOKADĄ PIN).

2. Po włożeniu karty sim wyskoczy nam powiadomienie o wpisaniu PIN, nie wpisujemy tylko wyciągamy tackę z sim i praktycznie w tym samym momencie blokujemy tel [przyciskiem power]. Po ponownym kliknięciu przycisku power [odblokowanie tel] powinno nam wejść w ekran blokady.

3. Na tym ekranie powinna znajdować się kłódeczka lub coś podobnego (nie pamiętam już wybaczcie :D ) Klikamy w tą kłódkę i wysunie się bekla powiadomień. Klikamy ustawienia powiadomień, otworzy nam się okno z aplikacjami, klikamy na sklep samsunga a następnie uaktualnij. W ten sposób dostaniemy się do aplikacji sklepu samsung... Niekoniecznie musimy zaktualizować sklep tylko w wyszukiwarce musimy wpisać jakąkolwiek przeglądarkę (Opera, Firefox, cokolwiek) pobieramy i uruchamiamy ją.

4. W przeglądarce w pasku wyszukiwania wpisujemy "quick shortcut maker apk" Pobieramy i instalujemy [przy instalacji oczywiście trzeba zezwolić na instalacje z nie znanych źródeł].

5. Następnie wchodzimy w zainstalowaną aplikację i wyszukujemy na liście aplikacji experience home czy coś w tym stylu [chodzi o nakładkę samsunga czy też pulpit] wchodzimy później klikamy pierwszą pozycję a następnie "próbować" czy tez "wypróbuj" [znów nie pamiętam dokładnie :D ] Przerzuci nas do pulpitu.

6. Przerzucamy się na komputer lub inny smartfon i pobieramy plik który załączyłem w załączniku.

Wysyłamy plik "Bypass any Samsung Google Account Lock.apk" do telefonu z blokadą google, instalujemy i uruchamiamy ten program.

7. Na koniec przywróć ustawienia fabryczne tel. Wyczyści to wszystko nawet poprzednie konto google.

Enjoy ;)

PS. Przepraszam za rzeczy których nie pamiętam, ale myślę że dojdziecie do tego. W razie czego służę pomocą.

Bypass any Samsung Google Account Lock.apk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności