Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Jak zrootowac LG K30


mrwonka

Pytanie

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak TWRP to nie jest aplikacja tyko system recovery. To jest poradnik jaki znalazłem na temat oblokowania bootloadera https://www.hardreset.info/devices/lg/lg-k30/faq/faq/lg-bootloader-unlock/ , instalacja twrp chyba tradycyjnie przz fastboota. Natomiast po wpisaniu frazy "twrp LG K30" pierwszy link pokazuje się następujący poradnik https://cetapan.com/how-to-unlock-bootloader-install-twrp-custom-recovery-and-root-lg-k30/. Poczekaj na odpowiedz kogoś innego bo ja w LG nie siedzę więc wysyłam tylko to co znalazłem sensownego w google

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Załączyłem screena na którym widać, jak próbuje zrobić roota na LG K30 zgodnie z pierwszym artykułem powyższego posta, ale w momencie gdy wpisuje do wiersza poleceń komende fastboot oem unlock wyskakuje Waiting for any devices (czeka na jakieś urządzenie zakładam) i tak cały czas. Mam włączony tryb debugowania na telefonie, Po wprowadzeniu komendy ADB devices widzi mój telefon. Dlatego proszę o pomoc? 

 

PS: Co do drugiego linka (artykułu) z powyższego posta program do roota, który tam podano nie chce się pobrać.

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fastboot nie wykrywa ci telefonu, aby go wykrył musisz wprowadzić go w tryb fastboot, myślę że bez problemu znajdziesz to w google

Tylko tu widzę inny problem. Nigdzie nie mogę znaleźć TWRP pod ten telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam problem nie mogę wprowadzić telefonu w tryb fastboot i nic nt. temat nie ma w necie dla LG K30. Po za tym próbowałem wejść w tryb recovery, ale nigdzie nie ma podanej kombinacji przycisków jak wejść w niego. Próbowałem robić jak w LG K10 i K8 ale nie zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak dla mnie nie ma sensu bawić się w odblokowanie bootadera, ponieważ nie masz możliwości wgrania roota bez recowery. Można wgrać spatchowany boot.img przez fastboot, ale kto Ci taki boot.img zrobi nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności