Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Huawei Honor 7 Lite] Usunięta partycja


Andzej Gr

Pytanie

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Rozumiem, że recovery to TWRP? Jeśli tak to prawdopodobnie sformatowałeś partycję systemową. Wystarczy zainstalować na nowo system i telefon będzie działać.

  • Dziękuje za pomoc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Drogi użytkowniku?,

❗Twój temat został poprawiony?‍?.

?Następnym razem sprawdź nasz poradnik podczas tworzenia⬇️.

?Wiemy, że jest Ci przykro i więcej nie popełnisz tego błędu ?.

?Twoje konto zostało zlecone do szpiegowania i nasza agentka @Jadwiga Bot? będzie miała Cię na oku?️‍♀️.

?Jest tajny sposób, aby zdjąć szpiegostwo?. Obok mojej wypowiedzi kliknij⬇️.

image.png

?Na koniec zapraszam Cię, abyś zobaczył?.

☑️ Facebook Fanpage CyanMod ↗️

☑️ Naszą grupę na Facebook ↗️

☑️ Nowości w świecie technologii ↗️

  • Tak mi przykro 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

witam recovery to twrp  ale jest problem ze takiego systemu nie mogę zainstalować próbowałem kombinacja 3 przycisków  bootlandera mam odblokowanego jakie są jeszcze inne sposoby na wgranie systemu  i dziękuje za zainteresowanie  nie wiem jak z czasem ale będę o 21 na forum

witam jak pisałem wcześniej próbowałem wgrywać system ale nic z tego podpinam  przewód i wciskając przycisk  głośności na minus przegłodzę do bootlandera  pisze ze odblokowany podpinając kabel i wciskając przycisk głośności na  plus wchodzę do twrp i to wszystko co mogę zrobić jak podepnę przewód to łączy się z komputerem ale nie pokazuje jak dawniej  pamięci wewnętrznej  pisałeś ze wystarczy wgrać system tylko jak nie ma pamięci wewnetrznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przez TWRP go nie wgrasz, nie mam pojęcia jak to jest z huawei ale prawdopodobnie przez ADB będziesz musiał wgrać, poczekaj na potwierdzenie kolegi wyżej, który bardziej ogarnia te urządzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 godzin temu, DusieK napisał:

Przez TWRP go nie wgrasz, nie mam pojęcia jak to jest z huawei ale prawdopodobnie przez ADB będziesz musiał wgrać, poczekaj na potwierdzenie kolegi wyżej, który bardziej ogarnia te urządzenia. 

Dokładnie przez twrp nie uda ci się wgrać stock rom. Poszukaj jakiegoś poradnika dotyczącego instalacji stock rom, ponieważ ja swojego huawei juz dawno temu nie posiadam i nie mogę cie przeprowadzić krok po kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

po pierwsze po użyciu  Huawei Extractor  nie mam pliku userdata.img  podczas wgrywania fastboot flash cust cust.img  jak na obrazku      

DSC_0007.jpg

i tak samo jes przy wgrywaniu systemu

jeszcze mam pytanie czy wgrywać musze przez  Wiersz poleceń CMD czy mogę przez skrót na pulpicie Minimal ADB and Fastboot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Andzej Gr napisał:

jeszcze mam pytanie czy wgrywać musze przez  Wiersz poleceń CMD czy mogę przez skrót na pulpicie Minimal ADB and Fastboot

ja osobiście zawsze używałem fastboota w sposób następujący, otwierałem folder adb --> ppm+shift--> otwórz okno poleceń tutaj.

Co do instalacji stock rom.

Po wgraniu TWRP przez adb wpisz komendę fastboot boot recovery.img

Gdzie recovery.img to ściezka do pliku.

Możesz próbować zainstalować stock rom według tego poradnika.

Nie gwarantuję, że instalacja się powiedzie, ponieważ nigdy takowej nie robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

witam ponownie próbowałem tym sposobem i nic chyba oddam go do naprawy bo nic nie wykombinuje dziękuje za zainteresowaniem tematem i pozdrawiam

witam  ponownie oddałem telefon do serwisu ciekawe co powiedzą jeszcze raz dziękuje za zainteresowanie i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł, a mianowicie wgranie stock recovery zbootowanie do recovery przez komendę tak jak podawałem wyżej i instalacja z poziomu recowery z folderu dload.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam ponownie mam pytanie czy istnieje sposób na odzyskanie partycji systemowej lub stworzenie nowej mam wgrane recowery 3.1.1-0 odblokowany botlander znalazłem artykuł  Jak naprawić format pamięci wewnętrznej na tym forum ale mam problemy z zastosowaniem jej czy jest osoba która jest w stanie to ogarnąc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności