Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Ekran Xiaomi Redmi Note 4x/snapdragon


rajder_

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Nie myślałeś o ekranie z ramką z ali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2019 o 17:20, MultiGamer napisał:

Kupię używany lecz oryginalny ekran do redmi note 4 może to być cały telefon z przeznaczeniem na części. Ekran ma być cały ale rozważę także lekko zbite. 

 

W ten sposób to za rok nie znajdziesz dawcy.

1. Znajdź dokładne informacje dot. telefonu. Redmi Note 4/Redmi Note 4X

2. Znajdź w Google informacje na temat czy jest w tym modelu tak zwany Front Sub Panel czy jednak oddzielnie jest Digitizer (dotyk) jak i LCD.

Najprostszym sposobem jest wpisanie w Google model i zaraz po tym Screen Replacement.

3. Zamów części z allegro/hurtowni GSM. 

 

1 godzinę temu, PeliKan napisał:

Cześć.

Nie myślałeś o ekranie z ramką z ali?

 

Prowadzę serwis :) Klient ma czekać 2 miesiące jak przyjdzie paczka? A jeśli paczka trochę zostanie w odprawie celniczej to 2,5? Czy przez tyle km jaką masz pewność, że przyjdzie w stanie perełka i czy wszystko będzie okey? Na Polskim rynku są hurtownie GSM, przyzwoite ceny... Po co kombinować, jeśli można mieć kuriera już nawet na drugi dzień? 

Osobiście jestem porządnie cięty na Ali :)

 

Każdemu odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Skuchacz napisał:

W ten sposób to za rok nie znajdziesz dawcy.

1. Znajdź dokładne informacje dot. telefonu. Redmi Note 4/Redmi Note 4X

2. Znajdź w Google informacje na temat czy jest w tym modelu tak zwany Front Sub Panel czy jednak oddzielnie jest Digitizer (dotyk) jak i LCD.

Najprostszym sposobem jest wpisanie w Google model i zaraz po tym Screen Replacement.

3. Zamów części z allegro/hurtowni GSM. 

Wiem co potrzebuje... czyt, cały ekran z ramką. Na allegro są jedynie zamienniki bardzo niskiej jakości.  Redmi Note 4 snap i 4x to są te same telefony.

 

4 godziny temu, PeliKan napisał:

Cześć.

Nie myślałeś o ekranie z ramką z ali?

Musi być na już.

 

Prawdopodobnie sprzedam ten telefon i kupie coś nowego, chyba że znajdzie się dawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Skuchacz napisał:

Ile masz lat?

Co preferujesz? Części? Link do części? Wysyłka części czy serwis? Możemy się zgadać. Mogę wystawić fakturkę :)

Na 90% nie masz oryginalnych części do tego telefonu.  Natomiast cena oryginału w Polsce jest tak wysoka, że przewyższa kwotę za jaką zakupiłem ten telefon rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MultiGamer napisał:

Na 90% nie masz oryginalnych części do tego telefonu.  Natomiast cena oryginału w Polsce jest tak wysoka, że przewyższa kwotę za jaką zakupiłem ten telefon rok temu

 

Zdziwiłbyś się jak wygląda produkcja części "oryginalnych" Samsunga, a jak "zamiennika". Krótko mówiąc tak samo. Słyszałem jak to wygląda w Samsung Plaza w Warszawie. Oryginalne = Cło, VAT..  To jest szczególna różnica, a P/N jest taki sam. Chcesz oryginalne z demontażu z allegro? Odradzam. U mnie coś takiego działało dosłownie 7h :)

Proponuje hurtownie GSM z Google i poszukać dobrego odpowiednika, jeśli uważasz, że mam złe. Bullshit.

 

Mam kumpla co pracuje w Play. Kupowałeś kiedyś etui w salonie operatora? GSMOK im dostarcza. Na stronie są po 15zł. Operatorzy sprzedają po 50zł. Jak to skomentował "35zł średnio wpada za debila" :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, MultiGamer napisał:

Tu jest porównanie oryginalnego ekranu(zbity) z zamiennikiem, dodatkowo jasność maksymalna i minimalna to jest jedna wielka tragedia.

 

received_230525540952494.thumb.jpeg.a4bb65a478764234465d17ed4e534287.jpeg

 

Jak tutaj jest nawet inna rozdzielczość :D Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem ?

Pewnie piny powyginane na płycie głównej od LCD i robione przez typowego lajka. Ciekawe czy taśma FCPB jeszcze żyje..

Ewentualnie #Kupowane_na_ali ?

Poszukaj hurtowni GSM lub Polskiego Dyspozytora z częściami, ewentualnie pochodź po serwisach takich, co zrobią wycenę na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2019 o 12:11, Skuchacz napisał:

 

Jak tutaj jest nawet inna rozdzielczość :D Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem ?

Pewnie piny powyginane na płycie głównej od LCD i robione przez typowego lajka. Ciekawe czy taśma FCPB jeszcze żyje..

Ewentualnie #Kupowane_na_ali ?

Poszukaj hurtowni GSM lub Polskiego Dyspozytora z częściami, ewentualnie pochodź po serwisach takich, co zrobią wycenę na miejscu.

Rozielczość jest taka sama jedynie system na telefonie inny, ekran kupiony na allegro z od sprzedawcy z najwiekszą ilością dobrych opinii. Ekran wymieniany przez serwis, osoba pracująca w serwisie robi to od dobrych 5 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2019 o 13:41, MultiGamer napisał:

Rozielczość jest taka sama jedynie system na telefonie inny, ekran kupiony na allegro z od sprzedawcy z najwiekszą ilością dobrych opinii. Ekran wymieniany przez serwis, osoba pracująca w serwisie robi to od dobrych 5 lat

 

Od 5 lat, w tym używając jakiejś blachy, zamiast profesjonalnego sprzętu? Okey...

Na allegro się nie kupuje. Chcesz kupić do ratunku by dane zgrać? - allegro. W żadnych wypadkach więcej. Co to za serwis, kupujący części na allegro? 

 

Cieszę się że telefon sprzedany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wnerwia mnie ktoś, kto zakłada temat szukając pomocy, a w rezultacie wmawia swoje racje i opowiada swoje smutne historie życiowe, że serwis mu spierdzielił Xiao?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem używanego ekranu (oryginalnego), nówka oryginał to w granicach około 250 z. 

16 godzin temu, Skuchacz napisał:

że serwis mu spierdzielił Xiao

Czy tu ktoś napisał, że serwis coś mi uszkodził?

18 godzin temu, Skuchacz napisał:

Od 5 lat, w tym używając jakiejś blachy, zamiast profesjonalnego sprzętu?

Serwis dobry sam tam robiłem przez miesiąc, nic zarzucić nie mogłem. Wszystko profesjonalnie. Ekran był kupowany od sprzedawcy który prowadzi hurtownie, ale że szybciej było zamówić z allegro...

A co do tego że wyrażam swoje racje. Przejrzałem masę tematów o ekranach do rn4, wszystko co dostępne w polsce do podróbki, słabej jakości ekran itp. Jedynie kilka sklepów ma oryginały ale cena jest zaporowa.

Proszę o zamknięcie tematu bo to do niczego nie prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile razy się powtarzałem, aż do znudzenia...

Polska - hurtownia GSM - dyspozytor części

 

https://arena.pl/oryginalny-wyswietlacz-lcd-digitizer-ramka-xiaomi-redmi-note-5-bialy,p42689661.html

 

Umiejętność wyszukiwania w Internecie jest w 4 klasie szkoły podstawowej na informatyce... W linku powyżej Oryginalny do Redmi Note 5.

Oryginał, nie podróbka. Po oznaczeniach można stwierdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczyłem ekran do RN4x nie ma opcji z ramką i po samych zdjęciach widać że ekran jest nie oryginalny https://arena.pl/wyswietlacz-lcd-dotyk-xiaomi-redmi-note-4x-note-4,p40070535.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • DusieK zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności