Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG G2-D802] przerwana aktualizacja


GrzegLG

Pytanie

 

Witam, jestem zielony w te klocki może ktoś mi pomoże.

Zacznę od tego, że chciałem przywrócić starą wersję androida z 5 na 4, po zrootowaniu go użyłem programu Alligator Toolkit po zaznaczeniu opcji przywrócenia na starego androida w sekcii Bootloades. W połowie aktualizacji zostało przerwane zasilanie, po ponownym wł. Pc program i telefon przestał reagować aktualizacja stoi cały czas w tym samym miejscu,

 

Program Alligator Toolkit informuje, że I was unable to get Your device model!

 

Próbowałem również przez program LG suport tool jednak to samo nierozpoznane urządzenia, dojdzie do 15 % lub 60% przy wybraniu drugiej opcji  CSE Flash i dalej nic.

 

Aha po podłączeniu telefonu do komputera wykrywa on wiele dysków plus jeden w większości zapełniony, który jest folder images.

 

Problem podobny do poprzednich jednak nie wiem jak za to się zabrać ma ktoś jakieś pomysły, czy da się tel. uratować ?

 

EDIT po przytrzymaniu przycisku wył. i vol + pojawia się takie coś.

 

EDIT weszłam w takie coś czekam około 30 min i dalej 0 %, a pisze żeby nie odłączać. Telefonu dalej nie wykrywa (?)

capture12.jpg

capture14.jpg

capture16.jpg

P1070776.JPG

P1070780.JPG

Uff nie wiem jak ale udało się, po pierwsze sterowniki jeśli wam nie zainstaluje poprawnie nici z aktualizacji. Mi jakimś cudem zadziałał. :)

 

Parę razy jeśli nie w jeden port USB to trzeba próbować w drugi i tak parę razy pobierając przy tym aktualizacje od LGMobileSupportTool.

P1070781.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności