Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galaxy S III] Instalacja czystego Firmware


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

Masz nowszą wersje ODIN-a

 

W oknie AP musisz umieścic plik z romem.

 

Ps. może sie coś stać.. ale to bardzo mało prawdopodobne. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trać kasy.

Nic się nie stanie.

Najwyzej będzie przyrząd do papieru i tyle.

 

1% szansy masz na to, iż coś się stanie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

I9300XXUGNG3_I9300XEOGNG1_I9300XXUGNA8_HOME.tar mam ten soft i fon strasznie muli. Doszło do tego,że na otwarcie kontaktóe czekam nawet 30 sek. Czy to morma, czy problem można obejść?? Czysciłem 3 plikowcem, wgrywałem inne wersje ,ale po czasie nadal to samo, czyli lagi. Co wgrać, żeby telefon zaczął normalnie działać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Miałem w telefonie soft z T-Mobile. Ściągnąłem ze strony LiveSamsung soft ale okazał się być z Plusa. Dodatkowe apki, muzodajnia itp. Następnie ściągnąłem soft czysty ze strony samsungmobile (podany przez użytkownika Michał S) i już się okazał OK ale pojawił się inny problem. Nie chce mnie zarejestrować w żadnej sieci. wyszukuje mi dostęne sieci próbuję się podłączyć ale nie połączy mnie z żadną.

Próbowałem wgrać jeszcze raz ten z Plusa bo mam na dysku ale nadal nie pomogło.
Co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam.

Wczesneij juz pisalem na ten temat i uzyskalem pomoc ale teraz wyszedl kolejny problem a  mianowicie taki ze juz kilka softow do s3 pobralem i po wgrywalem i na kazdym jest problem mianowicie telefon niby sie uruchamai pokazuje ze aktualizuje aplikacje itd, uruchamia sie ponownie i lipa... Stoi na napisie samsung i nie chce ruszyc, potrafi tak pol dnia i nic oraz sie grzeje jak szalony jak tak lezy... Prosze o pomoc bo pilnie potrzebny jest mi sprawny s3.

Dodam ze sciagalem softa oryginalnego ktory mial na starcie z salonu oorange oraz ze 3 wersje rozne XEO i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wiem w czym ty masz problem.. na pewno wgrywasz dobry soft? może dla wersji LTE?

 

XEO nie jest to ten sam rom co dla orange. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wersji Lte nie bo to starszy moodel s3 jest. Udalo sie wkoncu wgrac mi softa czystegoo nie brandowanego dla s3 ktory mi kolezka kiedys zlinkoowal zebym sprobowal na s3 mini bo nie chcial wstac przez kilka meczacych dni. :) S3 ruszyk i smiga o niebo lepiej niz jak bul nowy i szczegolnie lepiej niz CM11 Kit Kat :D

sfcik 4-ro plikowy wszedl jak klient do piekarni po cieply chleb :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie ciężko o taki rom.

Teraz już się taki nie robi. Masz bootlopa zapewne. spróbuj znaleźć plik PIT może on wybudzi telefon po wgraniu softu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności