Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[M4 AQUA] kod bez utraty danych


Damian Sporysz

Pytanie

Witam jest możliwość zdjęcia kodu (wzór) bez utraty danych ?czy jest opcja odblokować przez maila który był podany w telefonie ??może być nawet odpłatnie a jeśli nie ma takiej możliwośći czy da się odzyskać zdjęcia po ostatecznej opcji jaką jest  hard reset lub wgranie nowego softa ;)  nadzieja umiera ostatnia więc zapytam ;) telefon xperia m4 aqua

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Rozumiem, że Ty bądź ktoś z twoich znajomych zapomniał wzoru blokady, a na urządzeniu ma cenne zdjęcia. Sprawdź, czy w photos Google na przeglądarce nie zapisały się zdjęcia

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
22 godziny temu, GrzechU napisał:

Z tego co mi wiadomo to z poziomu TWRP można wyłączyć blokadę, ale jak to się ma na xperii  to pojęcia nie mam ;)

Poszukaj poczytaj po forach o TWRP może coś znajdziesz.

Można. Trzeba mieć wgrane twrp i tam iść do menadżera plików i usunąć jakiś plik w systemie tylko nie pamiętam jaki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A spróbuj zrobić czyszczenie Dalvik Cache? Ja tak miałem na Motoroli Moto X Play, że jedynie jak mogłem wejść do recovery to komendą wydaną przez Fastboot. Zrób coś takiego, a potem Davik/Cache i powinno ci już się udać wchodzić normalnie do recovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sony Xperia M4 Aqua to ma partycję FRP (Factory Reset Protection).. Polecam zainstalować program XperiiFirm. Pobierz i zainstaluj firmware XEO.

 

Jeśli w ogóle jest recovery, a pragniesz je uruchomić to wpisz komendy:

1. adb reboot bootloader (czyli fastboot)

2. fasboot devices - warto sprawdzić czy sterowniki są

3.1 fastboot reboot recovery

 

Wipe dalvik cache na skróty zrobisz za pomocą komendy

3.2 fastboot erase cache

 

Jest root?

Na xda znajdziesz poradnik do usunięcia blokady.

 

 

Jednak ja na Twoim miejscu zainstalował firmware. Następnie uruchomił DiskDigger Pro i odzyskałbym zdjęcia w tej samej jakości, gdyby wystąpił bootloop. Polecam. Prosiłbym jeszcze tylko o informacje na temat telefonu.. Czy kupiony, czy od operatora, od jakiego operatora, Czy to numer modelu E2303 czy inny..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności