Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG K8] Brick po zmianie romu


Łukasz Małecki

Pytanie

Witam, wyciągłem ostatnio z szufladki LG K8 z firmware od play, postanowilem sciagnac niebrandowany rom. Zrobiłem wszystko przez program LG Flash Tool, przeszło całe 100%, na ekranie w trybie Download Mode równiez bylo całe 100 praocent, i przyszedł moment na reset po flashowaniu, a tutaj dostalem niespodzianke. Telefon się nie włączył, nie mogę wejść w tryb download, kombinacje na klawiszach również nie pomagają. Więc cóż wziąłem sie za ratowanie mojej zabawki, po USB telefon pojawia się dosłownie na chwilę potem się rozłącza, znika i pojawia się jak i w Menadzerze Urządzen jak i w LG UP, w LG Bridge, a we LG Flash Tool na chwilę załapie idzie pasek postępu a po chwili wywala mi cały program do zamknięcia. Idąc tropem tego iż telefon jest na MTK, postanowiłem posprawdzac co sie dzieje na SP Flash, no i cóż zdobylem scatter pod mt6735, natomiast reszta plikow to rozpakowany kdz i dz, ale nie znam sie na tworzeniu romu do sp flash. Sp Flash załapuje fona a po chwili wywala błąd. Bardzo Proszę wszystkich serdecznie o pomoc jeżeli mieliście styczność z hbrickiem w 350n. Bo mi skonczyly sie juz pomysly.  Ew. czy ktoś wie gdzie znajdę na płycie głównej test point.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Temat rzuciłem na grupę ?

https://m.facebook.com/groups/1928744887364402?view=permalink&id=2047259158846307

 

Być może powinien użyć SP FT, a nie LG FT. Może bootloader zablokowany i dlatego

 

Może czyszczenie styków baterii? Wygląda jakby go rozłączało, ewentualnie inny kabel, te od LG czasem mają problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności