Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galaxy S Plus i9001] ParanoidAndroid 4.0 BETA KitKat 4.4.1


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W piątek postanowiłem pobawić się w modowanie mojego Galaxy S Plus i wgrałem tego moda (paranoid) jednak po dwóch dniach czasem telefon się sam wyłącza. Jednego dnia taki przypadek miałem ze 4 razy. Objawia się to tym, że próbując odblokować telefon by np. sprawdzić godzinę telefon nie reaguje. Po chwili widze logo Samsung i telefon się włącza. Miał ktoś taki problem? Wina systemu czy może coś powinienem lepiej zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rom fajny, testowałem, ale zdecydowałem sie jednak na CM'a 11 dlatego że szybciej się włączał w porównaniu do Paranoida. Jedyne czego brakuje dla mnie w obydwóch softach to własnej organizacji menu, aby poustawiać ikonki według własnego uznania :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie sense 6 jest najlepszy, ale na Twojego nie będzie stabilnej wersji. Jeżeli chcesz rozbudowany to proponuje tego - > https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gau.go.launcherex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Po zrootowaniu, położeniu recovery nie zdołałem zainstalować rom'a... Czy da się jeszcze coś z tym zrobić, przejdzie mi bez problemu na karcie zawnętrznej? Nie chciał się zainstalować rom, były błędy flash. Przejdzie jeśli wrzucę rom na kartę zewnętrzną (nie bardzo rozumiem skąd te błędy), a może spróbować innego??? Jest sposób na wrzucenie go przez kabel USB? Próbowałem dwie wersje i nie instaluje, występują błędy ładowania.


Nie wiem czy ma to znaczenie ale nie uruchamia sie u mnie recovery z przyciskiem home, a za kliknięciem menu po vol+ z power. Pomóżcie jaki mam wrzucić rom, albo czy da się odpalić ten były bo jakby był cały czas tylko niezainstalowany.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności