Skocz do zawartości

• 0

Pytanie

Witam mam na imię Jarek. Potrzebuje pomocy bo juz nie wiem gdzie szukać.

Posiadam telefon sg3 z  cm-10.2.0-i9300 i słuchawki Siberia v2 Frost blue na USB i chciałbym te 2 rzeczy ze sobą zgrać. Po podłączeniu sluchawek do telefonu, słuchawki  zapalają się lecz muzyka dalej leci z telefonu. Sprawdzalem na siostry HTC One u niej działa bez problemu, wczoraj sprawdziłem również na kolegi sg3 ze standardowym androidem i u niego również działa bez problemu tak więc przypuszczam że wina tkwi w sofcie. Więc pytanie co moge zrobić aby słuchawki działały bezproblemowo z cyanogenmodem,

Dodam jeszcze że w aplikacji USB Host Controller w podłączonych urządzeniach widnieje pełna nazwa sluchawek: SteelSeries Siberia V2 Illuminated.

Proszę o pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

wygrzebie, bo może komuś sie przyda jeszcze..

Nie było takie trudne po instalacji programiku z google play "SoundAbout" sluchawki działają bez najmniejszego problemu;; jednak sie da;;;; szkoda że nie potrafił mi nikt pomóc w takim problemie.. Ale mimo wszystko dziekuje za chęci i poswięcony czas :)

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Może zaktualizowac soft? Oczywiście CM nie gwarantuje współpracy ze wszystkimi urządzeniami. Może są jakieś dodatkowe drivery dedykowane pod CM?

Sent from my LG-P760 using Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

No niestety wgrałem jakies nightly, konkretnie to cm-10.2-20131205-NIGHTLY-i9300.zip (nie lubie jakis niestabilnych wersji sciagac...) i  dalej to samo sie dzieje co na stabilnej 10.2, czyli słuchawki świecą a dzwiek leci z telefonu.. Najlepiej byłoby wgrać dodatkowe stery (tylko jak), bądź może skopiowac z orginalnego samsungowego softu i9300 (ale tez nie wiem jak eh)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Szukaj softu samsunga.

Jak admin napisał, CM nie wspiera wszystkiego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Oficjalne to chyba będą te 

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Podałeś mu czyste firmware, a mi chodziło o custom romy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Faktycznie  :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Kolego czy ty zarzucasz nam niefachowość?

To jest problem fimrware i zgłosić powinieneś go do CyanogenMod...

Pro po nie każdy ma takie słuchawki i nie boryka się z w/w problemem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Tego nie powiedziałem, aczkolwiek liczyłem na to że znajdzie się jakis "ktoś"(bo wiadomo że we wszystkim nie da się być rozeznanym) i racja że tego typu błędy powinienem zgłaszać na oficjalnej stronie modu, lecz liczyłem na to że to że co trzecia osoba miała z takim czymś doczynienia i poprostu odpowie mi z miejsca. Domyślam się że nie tylko moje sluchawki na usb nie są obsługiwane, lecz każde urządzenia usb daci/karty/glośniki, więc dział jest dość szeroki na moje oko;;; 

No i już nie wspomne że prosiłem o informację "czy da się dograć sterowniki" bądź "skopiowac z ogrinalnego softu samsungowego" A Pan moderator zamiast się spinać o zarzucanie "niefachowości" mogłby już podesłać jakieś informacje dotyczące dogrywania sterowników, bądź innych informacji. No i przypominam że  wkoncu to dział Pomoc? :P

ps sorki że nie wniosłem tym postem nic do tematu, lecz skoro Mod pyta to wypada odpowiedzieć :)

ps2 jesli ktoś będzie miał jeszcze jakies inne pomysły bądź apki to chętnie je przetestuje. //Pozdrawiam Jarek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Nie spinam sie kolego, tylko liczę na to, że takie zwykły "Kowalski" też znajdzie sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności