Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Problem ze słuchawkami USB


psocix

Pytanie

Witam mam na imię Jarek. Potrzebuje pomocy bo juz nie wiem gdzie szukać.

Posiadam telefon sg3 z  cm-10.2.0-i9300 i słuchawki Siberia v2 Frost blue na USB i chciałbym te 2 rzeczy ze sobą zgrać. Po podłączeniu sluchawek do telefonu, słuchawki  zapalają się lecz muzyka dalej leci z telefonu. Sprawdzalem na siostry HTC One u niej działa bez problemu, wczoraj sprawdziłem również na kolegi sg3 ze standardowym androidem i u niego również działa bez problemu tak więc przypuszczam że wina tkwi w sofcie. Więc pytanie co moge zrobić aby słuchawki działały bezproblemowo z cyanogenmodem,

 

Dodam jeszcze że w aplikacji USB Host Controller w podłączonych urządzeniach widnieje pełna nazwa sluchawek: SteelSeries Siberia V2 Illuminated.

 

Proszę o pomoc i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

wygrzebie, bo może komuś sie przyda jeszcze..

 

Nie było takie trudne po instalacji programiku z google play "SoundAbout" sluchawki działają bez najmniejszego problemu;; jednak sie da;;;; szkoda że nie potrafił mi nikt pomóc w takim problemie.. Ale mimo wszystko dziekuje za chęci i poswięcony czas :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może zaktualizowac soft? Oczywiście CM nie gwarantuje współpracy ze wszystkimi urządzeniami. Może są jakieś dodatkowe drivery dedykowane pod CM?

Sent from my LG-P760 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 No niestety wgrałem jakies nightly, konkretnie to cm-10.2-20131205-NIGHTLY-i9300.zip (nie lubie jakis niestabilnych wersji sciagac...) i  dalej to samo sie dzieje co na stabilnej 10.2, czyli słuchawki świecą a dzwiek leci z telefonu.. Najlepiej byłoby wgrać dodatkowe stery (tylko jak), bądź może skopiowac z orginalnego samsungowego softu i9300 (ale tez nie wiem jak eh)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolego czy ty zarzucasz nam niefachowość?

To jest problem fimrware i zgłosić powinieneś go do CyanogenMod...

 

Pro po nie każdy ma takie słuchawki i nie boryka się z w/w problemem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tego nie powiedziałem, aczkolwiek liczyłem na to że znajdzie się jakis "ktoś"(bo wiadomo że we wszystkim nie da się być rozeznanym) i racja że tego typu błędy powinienem zgłaszać na oficjalnej stronie modu, lecz liczyłem na to że to że co trzecia osoba miała z takim czymś doczynienia i poprostu odpowie mi z miejsca. Domyślam się że nie tylko moje sluchawki na usb nie są obsługiwane, lecz każde urządzenia usb daci/karty/glośniki, więc dział jest dość szeroki na moje oko;;; 

No i już nie wspomne że prosiłem o informację "czy da się dograć sterowniki" bądź "skopiowac z ogrinalnego softu samsungowego" A Pan moderator zamiast się spinać o zarzucanie "niefachowości" mogłby już podesłać jakieś informacje dotyczące dogrywania sterowników, bądź innych informacji. No i przypominam że  wkoncu to dział Pomoc? :P

 

ps sorki że nie wniosłem tym postem nic do tematu, lecz skoro Mod pyta to wypada odpowiedzieć :)

 

ps2 jesli ktoś będzie miał jeszcze jakies inne pomysły bądź apki to chętnie je przetestuje. //Pozdrawiam Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności