Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[MyPhone Luna] Brick


hltv

Pytanie

Cześć. Potrzebuje pomocy. Wgrywałem stock rom, i wyskoczył bład. Luna się nie uruchamia(jedyne co to mignie dioda od lampy błyskowej). Przy probie wgrania jeszcze raz oprogramowania  występuje błąd na samym początku po Download DA. W SP FLash w starszej wersji 5  błąd 8406(tak jak by ja rozłączało, a w nowszej wersji programu S_FT_DA_NO_RESPONSE (4001) Da didn't send response data to Flash Tool!

Sterowniki przeinstalowywałem bez efektów, na dwóch różnych kablach usb to samo;(

Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Próbowałem też innych paczek z stock romem ale tez te same błędy. Wszystko działało dosłownie tydzień temu ale, Android zaczął wpadać w boot loop, recovery ciężko było uruchomić,  wiec ciałem mu jeszcze raz wgrać roma lecz wystąpił jeden błąd i od tej pory nie może przejść procesu Download Da tylko mignie dioda, system go widzi ? :( Nie wiem czy to ma jakiś związek ale teraz pod okienkiem chip info nie ma napisu EMMC Flash. Pod innym komputerem i SP Flash w wersji 3 tez błąd ale tu znowu inny   ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja obstawiam niska jakość płytki drukowanej. Luna słynie z różnych problemów. Ja u siebie ręką machnąłem. Nie działa aparat, pojawiły się białe plamy na ekranie. A oprogramowanie.... słabe, wciąż się coś wysypuje. Aplikacje ulegają samo zamknięciu.
Doszedłem do wniosku - ten typ tak ma. Zmiana oprogramowania nie naprawi beldow technicznych.

Obstawiam u ciebie zimny lut, który uniemożliwia ponowne wgranie oprogramowania. Olej to, szkoda nerwów. Kup nowy za 100,-

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności