Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG G Pad 8.0 V490] Zbrickowane urządzenie


Bekaczka

Pytanie

Cześć!

 

Kupiłem sobie kilka lat temu V490 (wiem że to podforum do 8.3 a ja mam 8.0 ale te G pady to tak naprawde jedna maszyna więc...) i dobrze mi służył do czasu aż mi się nie znudził i zacząłem grzebać w systemie. Zmieniałem systemy na Cyanogenmody i inne tego typu rzeczy i się świetnie tym bawiłem. Do czasu aż na Lineagu chciałem wgrać sobie coś tam (dokładnie nie pamiętam to było rok temu, znalazłem ten tablet wczoraj w szafie pomyślałem, że może się do czegoś przyda). No więc ściągnąłem co trzeba, zflashowałem przez twrp, włączam system a tam w lewym górnym rogu napis "ERROR : boot certification verify". Od tego czasu LG jest zbrickowany i mogę jedynie robić coś w stylu Power button + VolDown ale to i tak nic nie daje bo ani nie mogę wejść do hard resetu ani do twrp. Nie mogę też go wyłączyć (no chyba że go rozładuje (co może potrwać kilka dni) tego jeszcze nie próbowałem) a jeżeli nie mogę go wyłączyć to nie mogę też wejść do download mode. Próbowałem się z nim połączyć przez adb, instalowałem różne sterowniki itd. nic nie działa. Nie wiem co robić.

 

EDIT 1: Ok rozładowałem go. Trwało to dużo krócej niż myślałem. Teraz go lekko podładuje i go spróbuje do download mode przełączyć.

EDIT 2: Co dziwne, po podłączeniu do ładowania tablet nie zareagował automatycznie(nie wyświetlił się żaden stan baterii itd.). Poczekam chwile.

EDIT 3: Jestem w download mode, teraz muszę tylko wgrać nowy system (chyba) proszę o pomoc.

EDIT 4: Wszystko działa temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności