Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

HTC 610 Telefon ciągle się restartuje


krzytbg

Pytanie

Witam serdecznie.

Mam problem najprawdopodobniej z softem. Mianowicie jakieś 3 tygodnie temu odebrałem go z serwisu gdzie miał wymieniane gniazdo na kartę sim. Po odebraniu z serwisu telefon zaczął chodzić troszkę wolniej ale nie bardzo mi to przeszkadzało,gdyż dało się normalnie z niego korzystać. Ostatnie dni to całkowita zmiana na gorsze, na początku zaczęło się od tego że nie mogłem włączyć prawie żadnej aplikacji,pojawiał się error coś w stylu "aplikacja przestała działać". Potem pokazało się okno dialogowe "ok" oraz "Zgłoś błąd" . Po naciśnięciu ok było normalnie,lecz gdy wcisnąłem Zgłoś błąd znowu mi wywalało error że aplikacja odpowiedzialna za wysyłanie błędów też przestała działać. Dosłownie każda aplikacja FB Snapchat kalkulator aparat muzyka nawet systemowe apki wgrane od producenta lub samego operatora (PLAY). Od wczoraj mam jeszcze większy problem, mianowicie telefon odpala się do momentu tego ruchomego napisu HTC i się jakby zawiesza,potem stoi około 7-8 min z tym napisem a następnie sam się restartuje. I tak bez końca (zostawiłem go nawet na noc i dalej to samo). Próbowałem przez to specyficzne menu POWER i VOL- i faktycznie udało mi się wcisnąć factory reset,problem w tym że telefon na to jakby nie reaguje tzn. dzieje się tak jak opisałem wyżej (Uruchamia się i po 7-8 min restartuje). Nawet nie mogę ustawić trybu debugowania. Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś porady. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności