Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

smiglo24

Pytanie

Witajcie i z góry dziękuje za zaangażowanie ;)

Telefon to AGM X1 http://www.mgsm.pl/pl/katalog/agm/x1/AGM-X1.html
Problem pojawił się ni stąd ni zowąd, parę dni temu przestała odpowiadać kamera główna.
Zawsze było tak ze jak odpalałem kamerę włączała się główna , teraz jest tak że po włączeniu kamery odpala przednia i mogę nią robić zdjęcia i nagrywać , ale po przełączeniu na tylną od razu wywala do głównego ekranu.
Czy to jest usterka mechaniczna nie wiem, może powiem tak.Nie uważam za bardzo na niego i nie raz zaliczał glebę ale na pewno nie tego dnia co wystąpiła usterka , tym bardziej że ostatnią fotkę zrobiłem kilkanaście min wcześniej i wszystko było ok , odłożyłem go i koniec , więcej zdjęć już nie zrobiłem.
Moje działania to przywrócenie do ustawień fabrycznych niestety bez rezultatu.

Jak myślicie , pomijając uszkodzenie mechaniczne , może to być wina softa , czy jest jakiś sposób na zweryfikowanie takiego problemu...?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie mam pojęcia co to za urządzenie Ale bez względu na urządzenie moja pierwsza myśl to przeinstalowac Rom, stock custom nie ważne. Wgrać coś świeżego. To bym uczynił.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chetnie bym przyblizyl gdym mial jakiekolwiek pojecie o tym urzadzeniu. Naprawde pierwszy raz o tym słyszę. Mogę tylko powiedzieć co ja bym zrobił Ale jak to zrobić to musisz poszukać. Jeśli przeinstalujesz i dalej nie będzie działać to 100% hardware. Na drugi raz kup Samsunga to Ci wszystko powiem ? zart?

https://forum.xda-developers.com/general/rooting-roms/rooting-installing-lineage-os-agm-x1-t3657795/amp/

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli jest winny hardware to się nie dowiemy , bo do puki będę mógł dzwonić i odbierać rozmowy to nie będę go naprawiał , w ogóle go nie będę naprawiał , jak padnie to na złom.I tak już długo wytrzymał (najdłużej ze wszystkich co miałem ;)) Samsungi padaja mi średnio co 3-4 miesiące (S4 i dwie J5)
Dzisiaj zrobiłem Wipe data / factory reset i nic nie dało.
Skoro piszecie że to hardware to nie będę instalował innych romów bo go jeszcze uwale i będzie wydatek.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności