Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Echo Moon] Root i firmware


Patryk Szkudlarek

Pytanie

Witam Was po dłuższej przerwie, chłopaki mam poważny (albo i nie ;) ) problem, kupiłem we Francji telefon Echo Moon, telefon jest jaki jest, ale musiałem coś mieć, chodzi mi najbardziej o stock rom, bo w po necie szukam i tylko są francuskie recenzje tego telefonu, a chciałbym wgrać roota i w razie gdyby coś poszło nie tak to chciałem go na czysto sflashowac, znalazłem bardzo podobny telefon (są tylko plecki a plecki są takie same) specyfikacja sama w sobie jest praktycznie taka sama, z jednym wyjątkiem, znaleziony Ivvi i1s posiada procesor MT6737M a mój posiada MT6737, jedyna różnica jest w taktowanoi, wspomniany I1s posiada 1.3Ghz a mój 1.1Ghz, jeszcze co je rozni, ale co do tego nie jestem pewny, ivvy nie ma portu podczerwieni, więc moje pytanie jest chyba oczywiste, czy stanie się coś złego, jeżeli wgram od wersji M (domyślam się, że mogą wyjść jakieś problemy na swiatlo dzienne) ale nie raz widziałem, jak jakieś nasze "polskie" manty czy inne miały niby swój fw ale pasowały od jakiś konkretnych chinczykow, oprogramowanie of ivvy mam pobrane, więc gdy coś będzie potrzebne to wyślę jakieś dodatkowe informacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nigdzie nie ma właśnie żadnych informacji na temat tego telefonu, nawet na needrom, w sumie telefon z sieciowki jak myphone czy manta, to myślałem, że coś z tego ulepie 

 

Edit

Po nr IMEI wszędzie jest informacja, że brand jest na ovvi (zrzut), sprawdzalem z ciekawości ta firmę i żaden nie pasuje, ale za to znalazłem na chińskich portalach coś takiego: http://m.pcpop.com/article_1236243.html

Po zdjęciach kopia 1:1, znalazłem specyfikacje:

https://www.mobosdata.ba/ivvi-pro

I najlepsze jest to, że w 90℅ się zgadza, wymiary, waga, ekran, rozdzielczośc, pamięć RAM, bateria, wszystko to samo, tylko nie procesor

Wszedłem ostatnio w tryb bootloadera, z niego sie dowiedziałem tyle co na zrzucie, że to telefon Ivvi, gdzie tu sens ?

DSC_0011.JPG

IMG_20180127_021137_454.jpg

Edytowane przez Patryk Szkudlarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności