Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung GT-i5510 Galaxy Galaxy 551] Wgranie CM do samsunga galaxy 551 [dla nowicjusza]


jasio77

Pytanie

Witam! Jestem zielony w tym temacie i chciałbym się dowiedzieć jak i jaki CM mam wgrać do tego szamszunga. Oczywiście mam roota i superuser! Bawiłem się Odin'em w wgrywanie nowego rom'u, bo chciałem się nauczyć a nie przez Kies'a ale wolałbym aby ktoś dokładnie pokazał jak to zrobić bo nie jestem pewien czy na pewno dobrze to robie. I prosiłbym o screeny jak można. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witaj! Z tego co się zorientowałem to są wersje tylko nie stabilne.

 

Working :

  • Boot
  • Touch
  • 2G / 3G
  • Network / RIL
  • Video (240p)
  • Audio
  • Sensor
  • Bluetooth
  • HW
  • Sd Card
  • USB

Not Working :

  • Camera
  • Wifi

Jeżeli chcesz spróbować zabawy mogę utworzyć taki poradnik do wgrania. Jednak jeżeli potrzebujesz stabilnej wersji musisz poczekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A tam... Zobaczymy telefonik ma już 3 latka i nie ma gwary. To bym prosiłbym o taki tutek, bo nie mogę się doczekać a słyszałem, że wersja 10 była instalowana na tym szamszungu.  :blink: A wiesz jakie wersje CM to są? Bo szukałem i nie mogę znaleźć tego szamszunga na każdej liście (stabilne, niestabilne, nightly, experiments itd.).  :lol:

 

 

EDIT:

 

A i on ma Andka w wersji 2.3.6  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Danke [po niemiecku "dziękuję"]. Sprawdź co stabilne i z góry WIELKIE DZIĘKI. Hmm... To "WIELKIE DZIĘKI" jest za małe.... WIELKIE DZIĘKI! No to wyraża moje "dziękuję"! Wiem, że współczujesz! Mój kolega ma Note 3! I prawie zawału nie dostałem jak zobaczyłem, że przez tyle czasu mam 2.3.6 a on 4.3 [KitKat]!
 
EDIT:
I mógłbyś poszukać czy da się jakoś rozwiązać bugi z kamerą i WiFi, bo lubię nawet na tym 3.2 pixelowym aparacie robić fotki i nie wyobrażam sobie życia bez WiFi! Innaczej apek nie zainstaluje bo internetu nie mam w foniku tylko w domu. :( To jak będziesz szukał to ja też ok

 

EDIT2:


Coś to ostatnie wielkie dzięki nie działa bo dałem max czcionkę i nic. -_-

 

 

EDIT3: Troszkę dużo editków ale tylko proszę Cię chciałbym w trymiga otrzymać poradnik bo z natury NIE jestem cierpliwy. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tu nie ma cierpliwych ludzi - ale tylko spokój może nas uratować

Sent from my LG-P760 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A no fakt :/ 

 

Pro po co do KIES-a.

Jeżeli już modyfikowałeś system, to możesz nie wgrać systemu. 
Pro po Kies jest kapryśny i może Ci wgrać starszą wersję systemu...
Twój model już jest ponad 2 lata na rynku, więc... nie ma nowszego systemu jak GB 2.3.X

 

Lepiej jest wgrywać Custom romy używając po prostu CWM

A ODIN-a trzymać w razie uwalenia systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@NeoCM nie modyfikowałem andka tylko wgrywałem nowy taki jak Kies chciał! I nie wgrałem starego bo raczej 2.3.6 nie jest starszy do 2.2 którego na początku miałem co?? Pfff... Pawliniak mam pytanko zrobiłeś te poradnik? Bo prosiłem, a nie wiem czy jutro będę miał czas okej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No chyba nie wytłumacz okej?

 

 

EDIT: 


Wiesz kiedy Pawliniak zrobi tego tutka? Bo jak mówię nie wiem czy jutro będę miał czas?

 

EDIT2:


Pawliniak bardzo cię proszę kiedy zrobisz tutka

 

 

 

EDIT3:

 

Czy do wgrywania CM potrzebny root bo tak z ciekawości piszę? Oczywiście tak jak w 1 poście mówię MAM roota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na razie CWM wgrałem. :)

 


A i to ten najstabilniejszy dałeś tak?


Nie mogę się doczekać zaraz wgrywam CM. I mam pytanko, będzie się dało jak np. znudzi mi się wrócić do stockowego ROM'u?


I co znaczy "Overclocked 806 MHz"?


I chyba to CyanMobile.zip muszę wypakować bo tam jest 2 zip tak?


A i Google Apps będzie zainstalowane?


Po wipe data/factory reset telefonik od nowa w zwykłym trybie się włączył. Czy to dobrze?


Źle to robiłem. Hihi już wiem pokazało mi się.


Działa zaraz dam screeny.


Nie zbyt mi się podoba -_- chyba ze stronki waszej ściągnę theme'a.


Ej pytanko czy mógłbym pobrać jakiś ogólny CM 7 bo ten to obrzydlistwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A i jak teraz włączam to muzyczka mi się nie ładuje jak 1 razem włączyłem to włączała się jakaś muzyczka.


A mam możliwość powrócenia do starego stockowego romu?


Małe bugi z klawiaturą fizyczną. Mianowicie jak daje alt i na klawiaturze przycisk do altu to nie daje tego ale to przyszcz.


Zaraz dam screeny ale jak mówię odpowiedz na te pytania co są up.


Nie mam jak dać screenów. :( Nie mam fonika z którego jak zrobię zdjęcie to się doczytasz. A te programy nie umią się skalibrować w CM. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności