Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia SP] Problem ze sciagana muzyka


Gość sonylover

Pytanie

Dlaczego sciagniete pliki z muzyka nie zawsze od razu wczytuja sie do odtwarzacza muzycznego? zauwazylam ze pojawiaja sie tam dopiero po jakims czasie ale niektore wcale sie tam nie pojawiaja :-S W pobranych plikach sa ale nie idzie ich chociazby przeniesc do aplikacji muzyka :-( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zwykle tak jest. Niektóre odtwarzacze mają wspaniałą opcję jak "Skanuj multimedia" ale to tylko niektóre. Wiem jeszcze, że muzykę najlepiej przechowywać w pamięci wewnętrznej, bo inaczej może jej nie wykryć. Dlaczego? Sam nie wiem, według mnie nie jest to dobre, ale co ja, zwykły user, mogę począć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość sonylover

Dzieki za rade ale zostane juz przy tym odtwarzaczu. Mam tu juz troche muzyki i jak na razie musi mi to wystarczyc. Zawsze tez mozna posluchac YT albo radia. Utwory sie wczytuja w odtwarzacz ale tylko po wylaczeniu i ponownym wlaczeniu telefonu. To chyba zalezy od sciaganego pliku czy wczyta sie on w odtwarzacz tylko i tak nie dowiem sie na czym to dokladnie polega. Nie bede sciagac innego odtwarzacza bo mam malo pamieci na tel mimo iz cala muzyke, zdjecia i teledyski mam na karcie pamieci. Tak wiec telefon ten coraz bardziej mnie zawodzi mimo iz pamieci dla uzytkownika jest 5 GB ale zostalo jej juz niecaly 1 GB i zupelnie nie odpowiada to rzeczywistosci... Telefon krzyczy zeby przeniesc czesc danych na karte pamieci ale nie mam juz co przenosic. Chcialam przeniesc Messengera bo duzo zajmuje ale nie idzie :( poza tym tel sie wiesza wiec nie wroze mu juz dobrej przyszlosci...

Poza tym jak zgralam multimedia na karte pamieci to cos sie w calym odtwarzaczu pomieszalo bo mialam tez posciagane okladki plyt z ktorych pochodza utwory muzyczne i jak zgralam wszystko na karte pamieci to w miejsce wszystkich okladek albumow wskoczył obrazek ktory mialam kiedys jako tapete( z jednej ze stron w necie). Po tym zdarzeniu mialam ochote wyrzucic telefon przez okno. Wiec tak jak moj brat juz slusznie zauwazyl: Android to syf i lepiej juz miec telefon z Windowsem albo z iOS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Android to nie syf tylko z tego co ja tutaj od Ciebie przeczytałem to Ty masz problem z obsługą tego systemu. Nie pisze tego żeby cię obrazić ? ale tak blache problemy potrafi rozwiązać dziecko. Piszesz o odtwarzaczu na co dostajesz radę A Ty że nie bo musi Ci wystarczyć ten jeden odtwarzacz. C'mon.... sam tworzysz problemy A później piszesz że Android to syf. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak dla mnie wystarczyło by zamknąć* aplikacje "Odtwarzacz muzyczny" i włączyć ponownie. Muzyka musi się wczytać ;)

 

 

-*zamknąć w ostatnio otwartych, nie wiem jak to w Sony ale przeważnie włącza się to po przytrzymaniu HOME lub MENU i tam zamykasz ostatnie działania. Ewentualnie wymuszasz zamknięcie w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość sonylover

No coz moze jestem jakims naprawde totalnym nieogarem i dzieki za rady ale po 1. nie sciagam nigdy muzyki przy otwartym badz wlaczonym odtwarzaczu. Moze to blad? 

Po 2. Gdy przytrzymam dluzej HOME wlacza sie tylko zakladka google ale nie jako taka typowa strona tylko bardziej jako karta, gdzie pod paskiem w ktory wpisujemy haslo wyszukiwania pojawiaja sie propozycje stron z roznymi tematami. Moge podeslac screen zeby bylo wiadomo o co mi dokladnie chodzi tutaj.

Po 3. telefon kupilam jako uzywany wiec moze to przyczyna tych problemow...

 

Screenshot_2017-12-29-19-05-54.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności