Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

YouTube Vanced background playback and Ad-Free MAGISK/ROOT/NON ROOT


PatrzKomuUfaszGb

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to nie aplikacji Youtube. Różni się troszkę od og Youtube. Tutaj jest opcja odtwarzania w tle i zablokowane reklamy. W mojej opinii jest to lepsza opcja. Działa dużo sprawniej i plynniej A źródła pobierania z Youtube jest sporo. Screeny z wersji dark theme. 

NIE AKTUALIZOWAC YOUTUBE W PLAY STORE

 

Screenshot_20180429-083316.thumb.png.6c7cc5dbb66ee968b9be5c7b38d85dd0.pngScreenshot_20180429-083404.thumb.png.f42b12c5be528d667d18d86b32222d6c.png

Dodano kilka innych wariantów z wyborem motywów. Każdy wariant jest domyślnie biało czerwony tak samo jak oficjalna wersja. Motyw można aktywować w ustawieniach. Oto aktualnie dostępne warianty.

Screenshot_20180429-083443.thumb.png.2b4172a354e07db00412698ade6be69d.png

 

Klikajac kilka razy w zaznaczonym miejscu pojawi się kilka dodatkowych opcji.

Screenshot_20180429-084738.thumb.jpg.ee8041be17eb2b8f3e93ca8780f69391.jpg

 

XDA

wymagania.png

Twrp (tylko w przypadku instalacji root version bez magisk)

instrukcja.png

Narazie przedstawię metodę tylko dla użytkowników Magisk. Nigdy nie uzywalem tego moda inna metoda. Dlatego tylko magisk. Temat będzie aktualizowany do metody bez roota i z rootem supersu. Potrzebuje czasu.

 

MAGISK

1. Pobieramy pliki

ytva-universal-installer-v3.0.zip

ytva_use_this_settings.sh (ten plik odbierzesz z mojej chmury, jest już zedytowany dla magisk root i detach)

Youtube vanced apk plik który nas interesuje. (Wersja dla naszego procesora)

2. Wszystkie trzy pliki wrzucamy do folderu download. 

3. Otwieramy Magisk Manager

4. Przechodzimy do zakładki moduły

5. Wybieramy opcję "dodaj" i wybieramy nasz plik 

ytva-universal-installer-v3.0

który wcześniej pobralismy. 

6. Przytrzymujemy chwilę na tym pliku, wybieramy otwórz. 

7. Restart

I to tyle??Cieszymy się Youtube działającym w tle bez reklam. Aplikacje pobieramy z zakładki root version. 

 

Jak widać po instalacji safety net działa bez zarzutów.

 

NON ROOT

1. Pobierz pliki

microG_for_YouTube_Vanced i

YouTube app z folderu non root

2. Jeśli posiadasz wbudowaną aplikację Youtube wyłącz ja. 

3. Zainstaluj pobrane aplikację. 

Zaloguj się i korzystaj z YouTube bez reklam i w tle. ??

 

ROOT BEZ MAGISK

1. Pobierz

iYTBP-vanced-universal-installer-v2.5-beta.zip

YouTube app jaka Cię interesuje DPI Etc...

2. Pobrane pliki przenieś do folderu download

3. Przejdź do custom recovery twrp

4. Flash iYTBP-vanced-universal-installer-v2.5-beta.zip

5. Reboot

pobierz.png

YouTube Vanced Play In Background

ytva_use_this_settings.sh

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też dużo prostsza moteda;

wystarczy pobrać przeglądarkę mozillę oraz ten dodatek do niej https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/video-background-play-fix/?src=userprofile 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zablokowane sa reklamy? Tutaj masz zablokowane wszystkie reklamy ?

A druga sprawa.... W chromie też można w tle wystarczy wymusić tryb komputerowy i zezwolić na powiadomienia ??A to metoda dla tych wolacych aplikację i lubiących oglądać każdy film bez wcześniejszych reklam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Non root działa bez problemu na Xiaomi MI5s ? apka świetna! Dzięki j polecam. ?

 

 

Ps. Na moim xiaomi normalnie dałem się zalogować i wogule a kumpel ma ten sam tel i nie może się zalogować.. Jakieś pomysły? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że instaluje tak jak i ja NON ROOT... Room w wersji eu. Niewiem może Ci to duzo nie daje ale no. ?I nie potrzebujemy gappsow ?. A poza tym to ja jak i on mamy identycznie tosamo a mi działa a jemu nie. Chyba a że ta aplikacja potrzebuje jakiejś aplikacji od google której on niema a ja mam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak to na miui wygląda. Raz to flashowalem na swoim samsungu ale mi nie podeszlo. Niech zainstaluje tego micro co jest w linku może pomoże. Trzeba próbować ? ja mam info że bez tego nie będzie działać bez tego. Tak wiem że u Ciebie zadziałało bez tego ale naprawdę nie mam pojęcia dlaczego. Nie jestem doświadczonym użytkownikiem miui ? ja bym spróbował zainstalować to na jego miejscu. 

  • Dziękuje za pomoc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt hehe... Też uczę się miui ?

No to będziemy testować. Ale to już nie dziś ? dam znać co i jak. Narazie dzięki.

 

Fakt działa wszystko... Zapomniałem że instalowałem taka jedną apke z tego co dodałeś bo myślałem że to jest ta aplikacja YT a to te micro gapps ?. 

A wogule to ja myślałem że chodzi Ci o gapps które instaluje się przez TWRP ?

PS. Dodaj do NON ROOT że musi to zainstalować. I najlepiej podać link tam żeby wiadomo było o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytowalem temat. Polecam kliknąć ?

Jeśli ktoś instaluje wersję dla magisk należy dodać plik iYTBP_detach_from_playstore.plz aby pozbyć się Youtube z Play Store.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności