Skocz do zawartości

Poll300

[Xperia Z1 Compact] Stock Rom jaki najlepszy kernel ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów w związku że to mój 1 temat na forum proszę o zrozumiołość :) i ew. link do prawidłowego działu !!

Mój tel. to xperia z1c z odblokowanym bl i rootem ostatnimi dniami skaczę z romu do romu i nic jakoś mi się nie podoba w działaniu kiepsko wygląda to dla naszych Xperii z1/z1c !!

Teraz postanowiłem jednak wrócić do stockowego systemu wgrałem root + dualrecowery + ostatni dostępny rom Prerooted (proszę jak by co o poprawienie jeżeli chodzi o kolejność wgrywania ) i moje pytanie czy jaki kernel do stocka jest najlepszy głównie chodzi o możliwość podkręcania cpu i gpu, szukałem ale ciężko mi znaleźć info. jaki kernel gdzie i co !! i jaką aplikację polecacie do kontroli, overlockingu ? bo już kilka próbowałem min. Faux123, Kernel Adiutor (ROOT), SetCPU for Root Users i nic nie mogę zmienić bo cpu max mam na 2,42 mhz i pokazuje mi że, 3 z 4 rdzeni są cały czas offline ? inie umiem ich obudzić :D

Ps. w ostatecznośći jaki rom na 2017 rok i kernel polecicie jako zamiennik dla stockowego sytemu !!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak sobie przypomnę to dam znać, był jeden taki fajny, przypomnij się wieczorem! :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super bedzie miło - w takim razie czekam na info.

Ps. A tak na marginesie nawiązujac do mojego tematu wiem że do stockowych systemów ciężko znaleźć dobry kernel ale właśnie jakiś jest chodziaż 1 godny polecenia ? do xz1c ?

ad2. jaki wybrać program do zarządzania/overlock cpu i gpu ? bo te co próbowałem to właśnie pokazywały 1 rdzeń aktywny pozostałe off ? w czym problem.

Witam znowu miałem sie wieczorem przypomnieć w sprawie jakiegoś fajnego romku do xz1c :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do kernela to korzystałem z tego na stocku i nie narzekałem :)Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Kernel Audior jak pamięć mnie nie myli, dostępny w sklepie play

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O właśnie dziękuje widzę najnowsza wersja to v 19 2017 więc pobiorę tą ostatnią i jak prawidłowo to zainstalować tzn najpierw w twrp ew. cwm wybieram zip z romem systemu nastepnie gaaps i na koncu zip z kernelem tak czy inaczej ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Img? Przez fastboot, w dziale z1c powinien być poradni k

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta