Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Dzisiaj
  3. Wczoraj
  4. Ostatni tydzień
  5. kowalik123

pomocy

moge prosic o linki do sciagniecia nowego programu na tele samsung SMG531F 5,1,1 jesyt cos lepszego niz ten
  6. Hejka, Przychodzę do Was z ogromną prośbą próbował już ktoś na forum wykonać debrand dla tego telefonu? Jakby ktoś mógł podesłać linka do poradnika albo opisać to tutaj? Na pewno inny też się przyda..
  7. DusieK

[LG G2 Mini] CyanogenMod 13 - Oficjalny

Poradzileś sobie z innym romem? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  8. Wcześniejsza
  9. Darek Sroka

Tak. Próbowałem na andku 8.0. Też nie działały. Spróbuję jeszcze raz system na nowo i gapsy.
  10. DusieK

[Lg G6 G600LR] Spolszczenie romu

[emoji848] powinny być aplikacje na google play, które w jakimś stopniu spolszczają systemy, nie w 100% ale zawsze coś. Jednak nie wiem czy rootu nie beda wymagaly Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  11. DusieK

Hmm.. zupełnie nie przychodzi mi rozwiązanie do głowy.. próbowałeś na innym romie? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  12. Witam, mam taki telefon jak LG G6 G600LR i G600KR, w jaki sposób mogę wgrać do nich wersję europejską bądź spolszczyc w 100% oprogramowanie? Raczej wgranie innego softu z modelu np.H870 Ucegli telefon?
  13. Witam, próbowałem sobie polepszyć i rozszerzałem partycję wewnętrzną(interal storage). Po tej operacji, zniknęły mi reszta 29 partycji została, po wpisaniu komendy cat /proc/partitions : 179 0 7634944 mmcblk0 179 64 125565952 mmcblk1 179 65 125549568 mmcblk1p1 które rozszerzałem i zmniejszałem. Resztę wcięło... nie mam backupu ta. W sieci znalazłem, że partycje powinny tak wyglądać oraz Czy mogę naprawić swój błąd? Jak to zrobić? Mam dostęp do recovery i fastboot. Flashtool nie chce wgrać firmwara przy użyciu flashmode, nie widzi telefony w tym stanie. ADB działa.
  14. Darek Sroka

Tak, czyściłem.Link do dedykowanych paczek przekierował mnie na tą właśnie stronę.
  15. DusieK

[HTC one M9] blokada ekranu kodem

Próbowałes tego? https://android.stackexchange.com/questions/191847/htc-one-m9-factory-reset-problem Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  16. DusieK

POMOCY PROSZĘ! Wywaliło system w galaxy S6

Pobrales odpowiednia wersje systemu pod twoj model? Galaxy s6 ma kilka wariantow Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  17. DusieK

Czysciles wipe data cache po instalacji romu? Rom nie ma dedykowanych paczek badz juz je wgranych? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  18. Darek Sroka

Dodam, że pobierałem wersje na wszystkie platformy.
  19. Telefon przywieziony z Anglii,kupiłem za par groszy ale z kodem.Brak możliwości zrobienia hard reset,nie ma opcji takiej po wciśnięciu down i power.Nigdy nie miałem styczności z HTC więc proszę o pomoc
  20. Witam. Jestem posiadaczem Galaxy S6 i wcześniej na różnych forach opisałem swój problem który polegał na tym, że miałem problemy z dzwonieniem i odbieraniem telefonów, jednakże to nie jest teraz najważniejszy problem, ludzie radzący mi polecieli abym wymienił w telefonie całego softa poprzez prgoram Odin i tak próbowałem zrobić, jednakże za pierwszym razem wyskoczyło fail i w sumie nic się nie stało więc spróbowałem jeszcze raz na innym sofcie(starszym) i wtedy poszło przez chwilę tylko i również wyskoczył fail lecz na telefonie już normalnie zaczęła iść kreska która pokazywała ile systemu się już wgrało. Aktualnie wyskakuje komunikat "An error has occurred while updating the device Software. Use the Emergency recovery function in the Smart Switch PC sofware" Dodam jeszcze, że Smart Switch nie widzi telefonu... co robić? jest jakiś ratunek? w Odinie wyskakuje taki komunikat: <ID:0/007> Added!! <OSM> Enter CS for MD5.. <OSM> Binary Check MD5.. Do not unplug the cable.. <OSM> Please wait.. <OSM> Checking MD5 finished Sucessfully.. <OSM> Leave CS.. <ID:0/007> Odin engine v(ID:3.1100).. <ID:0/007> File analysis.. <ID:0/007> SetupConnection.. <ID:0/007> Initialzation.. <ID:0/007> Get PIT for mapping.. <ID:0/007> Firmware update start.. <ID:0/007> SingleDownload. <ID:0/007> boot.img <ID:0/007> NAND Write Start!! <ID:0/007> cache.img <ID:0/007> cm.bin <ID:0/007> FAIL! <ID:0/007> <ID:0/007> Complete(Write) operation failed. <OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
  21. DusieK

Powitanie

Witajcie! [emoji16] Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  22. Aplikacka Samfirm na pc - na XDA dostępne Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  23. DusieK

[Samsung Galaxy Alpha] Wgranie polskiego menu

Na ten model brak możliwości, wątek był prawdopodobnie przerabiany na forum Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  24. DusieK

Daj screena jaką wersję pobierasz Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  25. Jaslodowy

Powitanie

Witam witam
  26. Jaslodowy

Jak Tobie na imię?

Jarosław, miło mi
  27. Może ktoś podesłać aktualny link? Chyba że moge wgrać brandowy soft i będzie bez simloka?
  28. Witam. Tak jak w temacie piszę z pytaniem czy do Samsunga Galaxy Alpha idzie wgrać polski język. Jeśli tak to jak to zrobić? Pozdrawiam.
  29. Witam. Tak jak w temacie piszę z pytaniem czy do Samsunga Galaxy Alpha idzie wgrać polski język. Jeśli tak to jak to zrobić? Pozdrawiam.
  30. Darek Sroka

Cześć wszystkim. Bawiłem się z nudów moim starym LG. Wgrałem andka 6.0 ale gappsy nie działają. Próbowałem różnych paczek i żadne nie zainstalują się. Help!
  1. Pokaż więcej elementów aktywności

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności