Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Dzisiaj
  3. Dziś w moim galaxy s3 zainstalowałem lineage 15.1 i gaps w wersji mini(8.1, arm64). po zainstalowaniu nie ma aplikacji od google. co mam zrobić? szczególne chodzi mi o google play
  4. lukjan32

[Samsung Galaxy S3] Instalacja czystego LineageOS 15.1

dzis zainstalowalem od nowa lineage do 15.1, i nie ma aplikacji od google, app mam mini. czy skasowali? chodzi o sklep google.
  5. Ostatni tydzień
  6. DusieK

Ekran Xiaomi Redmi Note 4x/snapdragon

Dobra zamykam Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  7. DusieK

Samsung galaxy a5 2016 problem z WIFI

Opisz dokładnie problem, nie łączy się z sieciami wifi? Urządzenie jest całe czy uszkodzone? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  8. witam mam problem z wifi w urządzeniu samsung galaxy a5 przeczytałem na forum ze wystarczy zrobic recovery nastepnie wipe i zrobiłem tak lecz wyswietla mi sie "failed to find /misc partition prosze o pomoc
  9. Wcześniejsza
  10. MultiGamer

[Xiaomi Redmi Note 4] Problem z pobieraniem aplikacji

Ja ostatecznie próbowałbym ustawień fabrycznych. Jeśli masz odblokowany bootloader to może pomoże wyczyszczenie w twrp cache/dalvik.
  11. Witam, mam problem z pobraniem aplikacji w sklepie Google Play, wczoraj odebrałem telefon z salonu Play po reklamacji, zainstalowali mi oni najnowsze aktualizacje do androida 7.0 od tej pory nie mogę pobrać gry wyskakuję mi poniższy komunikat. Dodam że próbowałem już usnąć pamięć podręczna, formata, usunąć konto z Google, resetować telefon. Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam.
  12. Skuchacz

Czy zrozumiesz, że nie ma czegoś takiego jak "oryginalna część"? Są tylko wadliwe egzemplarze... Lub niższej jakości wykonane...
  13. Znane bugi: Na urządzeniach dual sim, SIM nie może być ponownie aktywowany, jeśli już raz go się dezaktywuje. Wymagania: Oreo ROM. Instalacja: 1. Pobierz zaktualizowany TWRP stąd 2. Restartuj do modu pobierania i flashuj: "fastboot flash recovery name_of_file.img" 3. Pobierz najnowszy ROM zip z poniższej sekcji linków pobrań 4. Czyść /system i /data 5. Flashuj ROM zip w TWRP Linki pobrań: LineageOS builds Gapps Źródło: https://forum.xda-developers.com/u11/development/rom-unofficial-lineage-16-0-t3884150
  14. MultiGamer

zobaczyłem ekran do RN4x nie ma opcji z ramką i po samych zdjęciach widać że ekran jest nie oryginalny https://arena.pl/wyswietlacz-lcd-dotyk-xiaomi-redmi-note-4x-note-4,p40070535.html
  15. Skuchacz

Nie wiem ile razy się powtarzałem, aż do znudzenia... Polska - hurtownia GSM - dyspozytor części https://arena.pl/oryginalny-wyswietlacz-lcd-digitizer-ramka-xiaomi-redmi-note-5-bialy,p42689661.html Umiejętność wyszukiwania w Internecie jest w 4 klasie szkoły podstawowej na informatyce... W linku powyżej Oryginalny do Redmi Note 5. Oryginał, nie podróbka. Po oznaczeniach można stwierdzić...
  16. MultiGamer

Szukałem używanego ekranu (oryginalnego), nówka oryginał to w granicach około 250 z. Czy tu ktoś napisał, że serwis coś mi uszkodził? Serwis dobry sam tam robiłem przez miesiąc, nic zarzucić nie mogłem. Wszystko profesjonalnie. Ekran był kupowany od sprzedawcy który prowadzi hurtownie, ale że szybciej było zamówić z allegro... A co do tego że wyrażam swoje racje. Przejrzałem masę tematów o ekranach do rn4, wszystko co dostępne w polsce do podróbki, słabej jakości ekran itp. Jedynie kilka sklepów ma oryginały ale cena jest zaporowa. Proszę o zamknięcie tematu bo to do niczego nie prowadzi.
  17. Skuchacz

Po prostu wnerwia mnie ktoś, kto zakłada temat szukając pomocy, a w rezultacie wmawia swoje racje i opowiada swoje smutne historie życiowe, że serwis mu spierdzielił Xiao
  18. DusieK

Ej dobra, bo zbaczacie z tematu posta i to bardzo, kłóćcie się na priv [emoji16] Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  19. Skuchacz

Od 5 lat, w tym używając jakiejś blachy, zamiast profesjonalnego sprzętu? Okey... Na allegro się nie kupuje. Chcesz kupić do ratunku by dane zgrać? - allegro. W żadnych wypadkach więcej. Co to za serwis, kupujący części na allegro? Cieszę się że telefon sprzedany.
  20. MultiGamer

Telefon został sprzedany
  21. MultiGamer

Sprzedam Xiaomi Redmi Note 4 snap/4x

Telefon Sprzedany
  22. Wygląd Zdjęcia Instrukcja 1. Przejdź do recovery 2. Pobierz odpowiedni plik zip na swoje urządzenie 3. Wyczyść dane/pamięć podręczną/system, jeśli pochodzą z ROM-ów, które nie są oparte na AOSP 4. Flashuj najnowszą kompilację 5. Flashuj Magisk 6. Przejdź do systemu Pobierz Z Gapps Bez Gaspps Żródło https://forum.xda-developers.com/redmi-5/development/evolution-x-rom-xiaomi-redmi-5-t3936396
  23. MultiGamer

Rozielczość jest taka sama jedynie system na telefonie inny, ekran kupiony na allegro z od sprzedawcy z najwiekszą ilością dobrych opinii. Ekran wymieniany przez serwis, osoba pracująca w serwisie robi to od dobrych 5 lat
  24. MultiGamer

pewnie z ogromną dopłatą, po za tym nie mielibyśmy zapewne jak zfinalizowac wymiany
  25. avitroda

wymiana na xiaomi mi 9t nie interesuje ?
  26. Skuchacz

Jak tutaj jest nawet inna rozdzielczość Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem Pewnie piny powyginane na płycie głównej od LCD i robione przez typowego lajka. Ciekawe czy taśma FCPB jeszcze żyje.. Ewentualnie #Kupowane_na_ali Poszukaj hurtowni GSM lub Polskiego Dyspozytora z częściami, ewentualnie pochodź po serwisach takich, co zrobią wycenę na miejscu.
  27. Hej drogi użytkowniku! W tym miejscu prosiłbym Cię o wyrażenie zdania, na które urządzenie chciałbyś więcej poradników dotyczących twojego urządzenia. W ten sposób będziemy wiedzieli jakie urządzenia są popularne wśród naszych użytkowników i będziemy mogli dostarczyć im jak najwięcej poradników na temat waszych urządzeń. Pozdrawiam! DusieK
  1. Pokaż więcej elementów aktywności

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności