Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG Optimus L9] Wgrywanie Stocków przez LG Flashtool 2014


Chory H

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałbym wam przedstawić dużo szybszy  i łatwiejszy sposób na Wgrywanie orginalnego oprogramowania do naszej L9

 

Zaczynamy , oto co nam bedzie potrzebne :

 

- Sterowniki USB ( Pobieramy ze strony producenta )

- LGFlashtool LG Flash Tool 2014.zip

- Oficjalne oprogramowanie: http://lg-phone-firmware.com/firmware-Lg+Optimus+L9-Tutti-18.html

 

Intalacja :

 

1. Instalujemy sterowniki

2. Po instalacji podłączamy telefon w trycie Download ( trzymając Vol + podłączamy kabel USB )

3. Opalamy LG Flash tool

post-9098-0-78299000-1440789604.png

4 Gdy mamy odpalony program Pozostawiamy wszystko bez zmian w Polu "Select KDZ file" dodajemy nasz rom i naciskamy "Normal Flash"

post-9098-0-57753500-1440789748.png

5. natepnie zobaczymy , oto takie okno , naciskamy " START"

post-9098-0-62118700-1440789913_thumb.pn

6. Tutaj już nie muszę tłumaczyć co i jak , po prostu wybieramy drugą  pozycję i naciskamy OK

post-9098-0-50226700-1440789998.png

7.  Ostatnia czynność do wykonania , to wyjście na papieroska , bo reszta przebiega automatycznie

post-9098-0-42836400-1440790202_thumb.pn

 

Pozdrawiam ;)

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chory H witaj, wiesz dlaczego go nie polecam? wejdź w lokalizację tego ów ''fantastycznego'' programu i zobacz co tam jest... tak tam jest KDZ Updater, wnioski? to tylko dodatek gui dla KDZ Updater, dlatego nie polecam, ale lajka za poradnik i tak masz xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chory H witaj, wiesz dlaczego go nie polecam? wejdź w lokalizację tego ów ''fantastycznego'' programu i zobacz co tam jest... tak tam jest KDZ Updater, wnioski? to tylko dodatek gui dla KDZ Updater, dlatego nie polecam, ale lajka za poradnik i tak masz xD

Dziękuje , Dzisiaj sporo meczyłem się z KDZ`tem  ( tym orginalnym ) padł mi soft i za każdym razem wyskakiwał mi komuniakt że telefon nie jest podłączony , traciłem już nadzieje na uratowanie mojej L9  , ale szperałem sobie po internetach i natknełem się właśnie na LG Flashtoola i zrobiłem jedno podejście i po nie całych 3 minutach telefon ożył

 

Wiem że to jest KDZ , ale moim zdaniem jest szybszy i łatwiejszy w obsłudze, nie mam zastrzeżeń ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chory H wiesz, najważniejsze że działa, a to że ja go nie lubię, bo lubię bezpośrednio z źródła używać,

a ten, następnym razem, jak na przykład będziesz chciał cofnąć firmware do v10X to proponuję LG Flashtool 1,5, to jest jego duży atut że potrafi cofnać do poprzedniej wersji firmware, z V20 do V10, mi pomógł gdyż KDZ Strajkował :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności